Wakacyjne warsztaty fotograficzne ze Sławkiem Mielnikiem

W sobotę, 6 lipca 2024 r. o godz. 12.00 zapraszamy do Łącznika na wakacyjne warsztaty fotograficzne ze Sławomirem Mielnikiem.

Podczas sobotnich zajęć poznasz podstawy fotografii, zdobędziesz umiejętności potrzebne do wykonania zdjęć plenerowych, nauczysz się fotografowania portretów oraz co ważne, prowadzący omówi i dokona selekcji wykonanych zdjęć.

Ważne jest, aby na zajęcia zabrać swój aparat fotograficzny, najlepiej z wymienną optyką, co umożliwi lepsze eksperymentowanie z różnymi ustawieniami i technikami.

Warsztaty odbędą się w sobotę 6 lipca br. o godz. 12.00 w „Manfredusie” w Łączniku przy ul. Sportowej (dawny Klasztorek).

www.photoarte.pl

ZAPISY I REZERWACJA:

e-mail: [email protected]

Opłata warsztatowa 150 zł (os) na konto nr 63 1050 1504 1000 0092 1252 4954

z dopiskiem Warsztaty Łącznik.

Sławek Mielnik to znany opolski fotograf i filmowiec. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Fotografia oraz Fotografię na Wydziale Operatorskim w Szkole Filmowej w Łodzi. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest współzałożycielem Fundacji 2.8 oraz współorganizatorem Opolskiego Festiwalu Fotografii. Stypendysta Marszałka Województwa Opolskiego, laureat wielu konkursów fotograficznych (m.in.: International Photography Award, IPOTY International Photographer of the Year Award, Grand Press Photo). Brał udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i autorskich.