Tomasz Kwiatek został przewodniczącym Rady Dzielnicy Śródmieście w Opolu!

Mieszkańcy Dzielnicy Opole-Śródmieście mają wreszcie swoją reprezentację, która zadba o ich interesy w Opolu. Wiceprzewodniczącym Rady dzielnicy Opole-Śródmieście został pan Tomasz Wróbel, Radny Miasta Opola i dzielnicy zarazem. Powołano również Zarząd Dzielnicy Śródmieście – przewodniczącą została radna Alicja Wiśniewska, a zastępcą przewodniczącej pan Przemysław Pytlik, również Radni Miasta Opola. Do Zarządu wybrani zostali również: Anna Rapp, Edward Smertycha i Franciszek Sokołowski. Rada Dzielnicy VIII – Śródmieście składa się z 15 osób zamieszkujących na terenie dzielnicy Opola. W jej skład wchodzą radni:

1. Chawawko Bronisława
2. Księżak Marek
3. Kwiatek Tomasz
4. Mikulicz Sebastian
5. Młyńczak Elżbieta
6. Pelc Joanna
7. Pytlik Przemysław
8. Rapp Anna
9. Smertycha Edward
10. Sokołowski Franciszek
11. Szczepanik Sylwia
12. Świętalska – Pelc Iwona
13. Wiśniewska Alicja
14. Wołczyk Barbara
15. Wróbel Tomasz

Przed przedstawicielami Rady Dzielnicy Śródmieście w Opolu wiele tematów i spraw do załatwienia, w tym również tych z zakresu ochrony i opieki nad zabytkami, których na obszarze Dzielnicy Śródmieście nie brakuje. Obszar działania Dzielnica VIII obejmuje aż 52 ulice i jest drugą najbardziej zgęszczoną dzielnicą Opola po dzielnicy Armii Krajowej.

Zainteresowani współpracą mogą kontaktować się drogą mailową [email protected] lub przez https://www.facebook.com/opole.srodmiescie/. Najnowszą inicjatywą jest zwrócenie się do przedsiębiorców z Śródmieści z apelem o dołączenie do świętowania Dnia Kobiet.

Zajmujesz się dietetyką, masażem lub stylizacją ?
A może prowadzisz zakład fryzjerski, studio tatuażu, kwiaciarnię lub kawiarnię ?
🌸 Na pewno planujesz jakąś ciekawą promocję na 8 marca ! 🌸
Jeżeli działasz w Śródmieściu – jesteśmy gotowi do wsparcia i kampanii dla Twojej akcji! 💪💪💪
Daj znać o szczegółach swojej akcji z okazji Dnia Kobiet pod tym postem albo wyślij informacje na e-mail: [email protected].
7 marca opublikujemy wszystkie propozycje na naszym dzielnicowym fanpage’u i zaprosimy Panie do skorzystania właśnie z Twojej oferty 😊
Jako Rada Dzielnicy Śródmieście chcemy działać by zbliżać do siebie ludzi, by się poznawać i integrować i by nam wszystkim żyło się w Śródmieściu każdego dnia lepiej …