Historia placu św. Sebastiana w Opolu w trzech językach – zapraszamy na warsztaty!

W sobotę, 19 października 2019 r. o godz. 17.00 zapraszamy na plac św. Sebastiana w Opolu na warsztaty językowe. Będzie można posłuchać o historii placu w języku angielskim, francuskim i niemieckim. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy biuletyn o historii tego zakątka miasta w języku polskim. W sobotę będzie okazja, aby podszlifować znajomość języków obcych i w trzech językach porozmawiać o historii placu św. Sebastiana w Opolu. Uczestnicy warsztatów otrzymają od prowadzących biuletyn nt. historii palcu św. Sebastiana w języku polskim, a także ulotki w językach: polskim, czeskim, angielskim i niemieckim. Miłośnicy języka francuskiego będą mieli zatem trudniejsze zadanie!

Warsztaty będą odbywać się w tym samym czasie, więc poligloci będą musieli dokonać wyboru! Czekamy na Państwa na wyremontowanym placu św. Sebastiana w Opolu o godz. 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Fundacja „Dla Dziedzictwa” w partnerstwie z Miastem Opole realizuje projekt pt. Przebudowa placów miejskich w Opolu w ramach umowy o dofinansowanie projektu nr RPOP.05.03.01-16-0037/16-00.

Zapowiedź wydarzenia w Radio Opole

Projekt graficzny: Ewelina Skut

BIULETYN A4