Finał akcji obywatelskiej: Szukamy śladów zbrodni komunistycznych [galeria]

plakat_FDDW dniu 74. rocznicy napaści Sowietów na Polskę podczas II wojny światowej, publikujemy galerię zdjęć przedstawiających materialne ślady zbrodni komunistycznych zarówno na Śląsku jak i w całej Polsce.

Nie boimy się spojrzeć prawdzie w oczy, nie boimy się trudnych pytań, często bez odpowiedzi. Dlaczego? To proste, my Polacy nie mamy nic wspólnego z ideologią komunistyczną, nie mamy nic wspólnego z polskojęzycznymi zbrodniarzami komunistycznymi. Polakiem, Polką – w sensie kulturowym – jest osoba, która identyfikuje się z polskością rozumianą jako ciągłość tradycji narodowej opartej na prymacie religii chrześcijańskiej, zasadach prawa rzymskiego oraz spuściźnie greckiego logocentryzmu – słowem, na triadzie stanowiącej cywilizację zachodnią, z której wyrasta Polska. W tym sensie komunista – odrzucający kontynuację polskich wartości – nie może być Polakiem. Komunizm opiera się bowiem na totalnej antymoralności. Komunizm jest ideologią nie do przyjęcia dla katolika, potępioną przez Kościół katolicki i sprzeczną z wiarą katolicką.

Ta akcja obywatelska nie zmieni dzisiejszej Polski, nie sprawi, że świat stanie się lepszy, że komuniści stracą swoje przywileje. Sprawi jednak – dzięki wspólnemu zaangażowaniu – że uzmysłowimy sobie rozmiary zbrodni dokonanych przez komunistów, że zachowamy je w pamięci i będziemy mogli przekazać potomnym.

Podczas naszej akcji udało nam się zebrać ok. 100 zdjęć obrazujących ogrom zbrodni komunistycznych dokonanych w Polsce. A to zaledwie ułamek tego, co spotkało Naród Polski w wyniku politycznych decyzji podjętych przez rządzących w 1939 r.

Drodzy Państwo, jeśli macie jeszcze jakieś niewysłane zdjęcia, to prosimy o przesyłanie ich na adres [email protected]. Na stronie Fundacji „Dla Dziedzictwa” www.dladziedzictwa.org będziemy aktualizować naszą wspólnie zbudowaną galerię zdjęć.

Zachęcamy również do udziału w sobotę 28 września 2013 r. w uroczystościach w Barucie, czyli „Śląskim Katyniu” z okazji 67. rocznicy komunistycznego mordu na żołnierzach Narodowych Sił Zbrojnych.

Fundacja „Dla Dziedzictwa”

Dołącz do akcji na facebook’u.