Ciekawe nagrody dla zwycięzców Opolskiego Testu Wiedzy o Żołnierzy Wyklętych

Od 9 edycji oprócz nagród finansowych dla laureatów Opolskich Testów Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych są również nagrody rzeczowe. Taką niecodzienną nagrodą dla osoby, która zajmie I miejsce w kategoriach:

– uczniowie szkół ponadpodstawowych,

– pozostali uczestnicy,

będzie karnet miesięcznych do naszej siłowni i klubu fitness Xtreme Fitness Gyms w Opolu mieszczącego się od niedawna w CH Karolinka obok kina Helios. Wartość karnetu to 169 zł (karnet Platinum). Sieć 50 siłowni jest dostępna dla osób od 15 roku życia, oprócz wzmocnienia tężyzny fizycznej, klub fitness posiada autorskie narzędzia dedykowane klientom: Aplikację mobilną XtremeAPP oraz platformę VOD z treningami, poradami i planami żywieniowymi XtremeGO.

Dodatkowo mamy już w rękach najnowszą książkę dla wszystkich 9. laureatów IX Testu Wiedzy o Żołnierzach. Jest nią biografia por. Stanisława Kopika ps. „Zemsta” autorstwa Tomasz Greniucha. Przypominamy, że jednym z bohaterów testu jest ten niezłomny żołnierz żyjący w latach 1914-1948 (10 pytań testowych dotyczyć będzie „Zemsty” i jego oddziału podporządkowanego kpt. Henrykowi Flamme ps. „Bartek”. Dodatkowo partnerzy testu przekażą swoje upominki w dniu 9 marca o godz. 16.00 w MBP Opole. Jak zwykle tradycyjnie pamiątkowy dyplom będzie przygotowany dla wszystkich uczestników Testu.

Do testu można się cały czas dopisać do 3 marca do godz. 14.00 a dzięki zmianom w regulaminie mogą to być osoby z całego kraju. Regulamin_IX_testu_ZW_2023 online[3.03.2023]