Akcja obywatelska: Szukamy śladów zbrodni komunistycznych

plakat_FDDPo sukcesie ostatnich naszych akcji obywatelskich zachęcamy Państwa do szukania śladów zbrodni komunistycznych zarówno na Śląsku jak i w całej Polsce. Czekamy na zdjęcia przedstawiające materialne ślady zbrodni dokonanych przez komunistycznych oprawców: miejsca zbrodni, groby ofiar, groby oprawców, pamiątkowe tablice. Czekamy również na relacje świadków, dokumenty i wszelkie dowody zbrodni komunistycznych na ludziach – każdej narodowości.

Nie boimy się spojrzeć prawdzie w oczy, nie boimy się trudnych pytań…, często bez odpowiedzi. Dlaczego? To proste, my Polacy nie mamy nic wspólnego z ideologią komunistyczną, nie mamy nic wspólnego z polskojęzycznymi zbrodniarzami komunistycznymi. Polakiem, Polką – w sensie kulturowym – jest osoba, która identyfikuje się z polskością rozumianą jako ciągłość tradycji narodowej opartej na prymacie religii chrześcijańskiej, zasadach prawa rzymskiego oraz spuściźnie greckiego logocentryzmu – słowem, na triadzie stanowiącej cywilizację zachodnią, z której wyrasta Polska. W tym sensie komunista – odrzucający kontynuację polskich wartości – nie może być Polakiem. Komunizm opiera się bowiem na totalnej antymoralności.

Ta akcja obywatelska nie zmieni dzisiejszej Polski, nie sprawi, że świat stanie się lepszy, że komuniści stracą swoje przywileje. Sprawi jednak – dzięki wspólnemu zaangażowaniu – że uzmysłowimy sobie rozmiary zbrodni dokonanych przez komunistów, że zachowamy je w pamięci i będziemy mogli przekazać potomnym.

Na zdjęcia wraz z opisem czekamy do 24 września 2013 r. Proszę je przesyłać na adres [email protected]

Galerię zdjęć opublikujemy 25 września 2013 r. w dniu 67. rocznicy śląskiego Katynia, czyli mordu na żołnierzach NSZ w Barucie. Serdecznie zapraszamy!

Fundacja „Dla Dziedzictwa”

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/NGOpole?hc_location=event_guest#!/events/258656774279357/